Malování na kameny DINOSAUŘI kreativní sada

Kód: 22901164
Tip
2 hodnocení
Značka: SMT Creatoys
125 Kč / ks 103 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme do 24hod (9 ks)

Tak tuto kreativní sadu doporučujeme všem tvořivým dětem. Dinosauři přináší celou krabici úžasné zábavy pro kluky i holky.

Vyberte si oblázek. Tužkou si načrtněte předlohu, poté na čistý a suchý oblázek začněte kreslit, co Vás napadne. Akrylové barvy nechte pořádně zaschnout. Odstraňte folii ze zadní strany přenosové samolepky. Pomocí dřevěné špachtle přeneste samolepku na oblázek a přitlačte. Pomalu odlepte přenosovou folii a samolepku uhlaďte. A parádní dílo je na světě. Děti si jej mohou vystavit nebo i někoho obdarovat .

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tak tuto kreativní sadu doporučujeme všem tvořivým dětem. Dinosauři přináší celou krabici úžasné zábavy pro kluky i holky. Vyberte si oblázek. Tužkou si načrtněte předlohu, poté na čistý a suchý oblázek začněte kreslit, co Vás napadne. Akrylové barvy nechte pořádně zaschnout. Odstraňte folii ze zadní strany přenosové samolepky. Pomocí dřevěné špachtle přeneste samolepku na oblázek a přitlačte. Pomalu odlepte přenosovou folii a samolepku uhlaďte. A parádní dílo je na světě. Děti si jej mohou vystavit nebo i někoho obdarovat .

Obsah balení: 4 říční oblázky, 4 akrylové barvy, 2 archy přenosových samolepek se spoustou dinosaurů, 1 štětec a 1 špachtli

Vhodné pro děti od 6 let

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativní hračky
Záruka: 2 roky
Motiv: Jurský svět
Pohlaví: pro kluky, pro holky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: