Dózy na potraviny

2 položek celkem
Dózičky na dětské jídlo NUK 6 ks
156 Kč bez DPH
189 Kč / ks

Dózičky na dětské jídlo, které maminkám velmi usnadní uchovávání potravin pro naše nejmenší. Dózičky NUK s víčky jsou vhodné pro chlazení i mrazení, jsou v různých velikostech,...

31736-S
Sada Via pohárků Avent - 10 kusů
Sada Via pohárků Avent - 10 kusů
Skladem do 2 dnů (20 ks)
702 Kč bez DPH
849 Kč / ks

Sada Via pohárků Avent je ideální pro uchovávání mléka a pokrmů. Lze je použít v mrazničce, ledničce, v ohřívači na láhve a lze je sterilizovat . Objem jednoho pohárku je 180...

+ další
18194-AVE-671602-618-10

I potraviny můžete skladovat ve veselých obrázkových dózách, u nichž oceníte široké možnosti využití. Jsou skvělé na uchovávání potravin i v ledničce. Udržují obsah čerstvý, mají vodotěsná víka a mohou pomoci zabránit tomu, aby se silné aroma uvnitř dostalo do vašich ostatních potravin. 

Zbylo něco od oběda? tak šup s tím do ledničky v dóze Minnie. Nebo jsme z nákupu donesli voňavou šunčičku? V dóze na potraviny s Tlapkovou patrolou nám to pejsci záchránáři v ledničce dobře ohlídají a salámek  nebo sýry vydrží déle čerstvé a lépe si zachovají své aroma. A děti si mnohem raději a s větší chutí dají něco, co jim stráží jejich pohádkoví přátelé.

A super využití mohou mít tyto dózy na potraviny i jako svačinové boxy pro děti. Nepotřebujete velkou domácnost, abyste ocenili, že máte nějaké další dózy nebo krabičky na jídlo.