Velkoobchod OP

Průvodce a obchodní podmínky pro velkoobchodní partnery.

 

1

VELKOOBCHODNÍ CENÍK

Pro získání přístupu k VO ceníku je nutná registrace s IČ. Po zaslání registračních údajů vše ověříme a poté Vám budou zpřístupněny velkoobchodní ceny.

Velkoobchodní objednávky jsou vždy závazné a žádné položky nelze ze strany kupujícího rušit.

 

2

OTEVŘENÁ OBJEDNÁVKA

VO partneři mohou využívat OTEVŘENÝCH OBJEDNÁVEK (při dokončení objednávky zvolíte v 2.kroku otevřenou objednávku) - tvorba otevřených objednávek po dobu maximálně 14 kalendářních dnů - tuto dobu si hlídá kupující. Při poslední objednávce očekáváme pokyn ze strany kupujícího ke sloučení objednávek se žádostí o zaslání platebních pokynů – faktury, či odeslání dobírkou.

 

3

SPLATNOST

Ve chvíli, kdy obdrží VO partner fakturu k úhradě, očekáváme platbu ve lhůtě splatnosti uvedené na faktuře. Platby po splatnosti nás zbytečně obírají o drahocenný čas při zasílání urgencí. U jednorázových objednávek hradí kupující na základě automatických platebních pokynů, platbu očekáváme nejdéle do 3 dnů, faktura bude zaslána po úhradě.

 

4

VELKOOBCHODNÍ BALENÍ

Vždy se snažíme o vyváženost v balení (barvy, velikosti), vyhrazujeme si však právo na změny – vše dle dodání od výrobců. Toto se týká ale jen mizivého procenta VO balení a případná změna ve složení je pouze minimální.

 

5

KREDIT

V případě, že některá z položek v objednávce již nebude skladem, bude z objednávky odstraněna, pokud již došlo k úhradě, bude částka načtena do kreditu nebo vrácena.

 

6

ZNAČENÍ ZBOŽÍ

Pro prodej v kamenné prodejně je nutno zboží opatřit českým překladem. Pokud tomu tak není již od výrobce. Většina výrobků již označení v češtině má, případně lze dopsat i propiskou na visačku, u oblečení materiálové složení, u keramických produktů hlavně název, složení. Způsoby použití jsou již značeny v piktogramech, které není třeba překládat. Pokud prodáváte přes e-shop, postačí vše v češtině v popisku u jednotlivých produktů.

 

7

VRÁCENÁ ZÁSILKA Z DŮVODU NEPŘEVZETÍ KUPUJÍCÍM

Smluvní pokuta za nevyzvednutý balík činí 500,-Kč splatných dle splatnosti vystavené faktury.

 

8

REKLAMACE

Kupující je povinen si neodkladně zboží zkontrolovat a případné zjištěné závady sdělit prodejci a to nejpozději do 48hodin od převzetí zboží, na pozdější reklamace nemůže a nebude brán zřetel. Vadu nutno nafotit, popsat a zaslat na naši emailovou adresu : info@garfoo.cz . Vada bude posouzena a dle míry poškození bude ze strany prodejce navrhnuta adekvátní sleva na výrobek pro prodej v 2.jakosti či výzva k vrácení vadného kusu s vyplněným reklamačním formulářem na adresu : GARFOO, Michaela Pecnová, Vilémovská 433, 582 81 Habry prostřednictvím kurýra PPL nebo Českou poštou - náklady spojené s vrácením nese v plné výši kupující. Důvodem k reklamaci nejsou odchylky designu, od foto poskytnutých od výrobce. Právo na reklamaci zaniká v případě, že bylo zboží kupujícím postoupeno, prodáno třetí straně. (Důvody pro lhůtu 48 hodin – určitá jistota, že zboží nepochází od jiného dodavatele, že k poškození nedošlo nesprávným skladováním u kupujícího, že k poškození nedošlo při manipulaci na skladě kupujícího, že k poškození nedošlo na prodejně zásahem zákazníků, že zboží nebylo odesláno třetí straně a k poškození nedošlo při přepravě či nesprávnou manipulací třetí stranou a další neméně důležité okolnosti).

 

9

RECYKLAČNÍ PŘÍSPĚVKY

Naše firma je registrována u kolektivních systémů REMA Systém a.s., REMA Battery s.r.o., Rema PV Systém a.s. - recyklační příspěvky odvádíme, pro vás platí jen povinnost uvádět výši příspěvku u jednotlivých produktů na faktuře (účtence).

 

10

COPYRIGHT

Stránky www.garfoo.cz jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoliv kopírování a používání textů a popisků je nezákonné. Fotografie jsou volně k užití pouze partnerům, se kterými vedeme aktivní spolupráci

 

11

SOUKROMÝ NÁKUP

V případě, že vaše objednávka nebude svým charakterem odpovídat velkoobchodní objednávce, vyhrazujeme si právo na její storno a odebrání VO přístupu.

Pro zachování velkoobchodního ceníku je stanoven na minimální roční odběr ve výši 10 000 Kč.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 17. 6. 2022

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení