Velkoobchod OP

Průvodce a obchodní podmínky pro velkoobchodní partnery.

XML feed pro velkoobchodní partnery zde : XML feed Garfoo (obsahem feedu jsou veškeré produkty včetně popisků, fotografií, parametrů, variant, aktualizovaný stav skladů, včetně nákupních a doporučených prodejních cen)

1

VELKOOBCHODNÍ CENÍK

Pro získání přístupu k VO ceníku je nutná registrace s IČ. Po zaslání registračních údajů vše ověříme a poté Vám budou zpřístupněny velkoobchodní ceny.

Velkoobchodní objednávky jsou vždy závazné a žádné položky nelze ze strany kupujícího rušit.

 

2

OTEVŘENÁ OBJEDNÁVKA

VO partneři mohou využívat OTEVŘENÝCH OBJEDNÁVEK (při dokončení objednávky zvolíte v 2.kroku otevřenou objednávku) - tvorba otevřených objednávek po dobu maximálně 14 kalendářních dnů - tuto dobu si hlídá kupující. Při poslední objednávce očekáváme pokyn ze strany kupujícího ke sloučení objednávek se žádostí o zaslání platebních pokynů – faktury, či odeslání dobírkou.

 

3

SPLATNOST

Ve chvíli, kdy obdrží VO partner fakturu k úhradě, očekáváme platbu ve lhůtě splatnosti uvedené na faktuře. Platby po splatnosti nás zbytečně obírají o drahocenný čas při zasílání urgencí. U jednorázových objednávek hradí kupující na základě automatických platebních pokynů, platbu očekáváme nejdéle do 3 dnů, faktura bude zaslána po úhradě.

 

4

VELKOOBCHODNÍ BALENÍ

Vždy se snažíme o vyváženost v balení (barvy, velikosti), vyhrazujeme si však právo na změny – vše dle dodání od výrobců. Toto se týká ale jen mizivého procenta VO balení a případná změna ve složení je pouze minimální.

 

5

KREDIT

V případě, že některá z položek v objednávce již nebude skladem, bude z objednávky odstraněna, pokud již došlo k úhradě, bude částka načtena do kreditu nebo vrácena.

 

6

ZNAČENÍ ZBOŽÍ

Pro prodej v kamenné prodejně je nutno zboží opatřit českým překladem. Pokud tomu tak není již od výrobce. Většina výrobků již označení v češtině má, případně lze dopsat i propiskou na visačku, u oblečení materiálové složení, u keramických produktů hlavně název, složení. Způsoby použití jsou již značeny v piktogramech, které není třeba překládat. Pokud prodáváte přes e-shop, postačí vše v češtině v popisku u jednotlivých produktů.

 

7

VRÁCENÁ ZÁSILKA Z DŮVODU NEPŘEVZETÍ KUPUJÍCÍM

Smluvní pokuta za nevyzvednutý balík činí 500,-Kč splatných dle splatnosti vystavené faktury.

 

8

REKLAMACE

Kupující je povinen si neodkladně zboží zkontrolovat a případné zjištěné závady sdělit prodejci a to nejpozději do 48hodin od převzetí zboží, na pozdější reklamace nemůže a nebude brán zřetel. Vadu nutno nafotit, popsat a zaslat na naši emailovou adresu : info@garfoo.cz . Vada bude posouzena a dle míry poškození bude ze strany prodejce navrhnuta adekvátní sleva na výrobek pro prodej v 2.jakosti či výzva k vrácení vadného kusu (odeslat nejdéle do 14ti kalendářních dnů) s vyplněným reklamačním formulářem na adresu : GARFOO, Michaela Pecnová, Vilémovská 433, 582 81 Habry prostřednictvím kurýra PPL nebo Českou poštou - náklady spojené s vrácením nese v plné výši kupující. Důvodem k reklamaci nejsou odchylky designu, od foto poskytnutých od výrobce. Právo na reklamaci zaniká v případě, že bylo zboží kupujícím postoupeno, prodáno třetí straně. (Důvody pro lhůtu 48 hodin – určitá jistota, že zboží nepochází od jiného dodavatele, že k poškození nedošlo nesprávným skladováním u kupujícího, že k poškození nedošlo při manipulaci na skladě kupujícího, že k poškození nedošlo na prodejně zásahem zákazníků, že zboží nebylo odesláno třetí straně a k poškození nedošlo při přepravě či nesprávnou manipulací třetí stranou a další neméně důležité okolnosti).

 

9

RECYKLAČNÍ PŘÍSPĚVKY

Naše firma je registrována u kolektivních systémů REMA Systém a.s., REMA Battery s.r.o., Rema PV Systém a.s. - recyklační příspěvky odvádíme, pro vás platí jen povinnost uvádět výši příspěvku u jednotlivých produktů na faktuře (účtence).

 

10

COPYRIGHT

Stránky www.garfoo.cz jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoliv kopírování a používání textů a popisků je nezákonné. Fotografie jsou volně k užití pouze partnerům, se kterými vedeme aktivní spolupráci

 

11

SOUKROMÝ NÁKUP

V případě, že vaše objednávka nebude svým charakterem odpovídat velkoobchodní objednávce, vyhrazujeme si právo na její storno a odebrání VO přístupu.

Pro zachování velkoobchodního ceníku je stanoven minimální roční odběr ve výši 10 000 Kč.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 17. 6. 2022