O nás

 

O nás aneb jak to vše začalo a kde jsme dnes …         

Jsem jen obyčejná ženská, se kterou se život nemazlil, ale vždy je nutné se výzvám a nepřízním osudu postavit čelem a vyrazit do boje.

Na začátku všeho byla situace, kdy jsem se jako matka samoživitelka nemohla po mateřské vrátit do svého původního zaměstnání kvůli celodenní péči o mou autistickou dcerku, ale hrdost mi nedovolila být závislá pouze na dávkách od státu. Začala jsem podnikat s pouhými třemi tisíci korunami, za které jsem koupila svůj první žok se secondhand oblečením pro děti. Poctivě jsem vše prala, vyspravovala poškození a začala prodávat. Postupně jsem díky píli a snaze získala kontakty na dodavatele přímo z Anglie a moje zboží začalo být velmi žádané.

Následoval velký krok a změna. Novou etapou mého podnikání byl přechod k prodeji nového licenčního dětského oblečení, kdy jsem oslovila přední evropské výrobce a začala prodávat pouze nové zboží.

Od této chvíle to šlo vše již velmi rychle, založení e-shopu, nabídka velkoobchodního zásobování prodejen a nutnost zapojit do práce i další členy rodiny. Dnes zásobuji téměř 200 dalších subjektů a to již vyžaduje práci celého rodinného týmu.

Na trhu působím od roku 2014 a každý další rok je pro mne výzvou k inovacím a k plnění nových cílů. Mou snahou je nabízet vám jen ten nejlepší výběr z produktů na evropském trhu, neustále rozšiřovat sortiment nabízeného zboží a v neposlední řadě udržet ve všech kategoriích nejnižší ceny na trhu. K tomuto mi napomáhají i vlastní velké sklady o rozloze více než 400m². Veškeré nabízené produkty pocházejí od předních evropských výrobců a splňují evropské normy.

Co mi zůstalo od samého začátku je pokora, skromnost a to, že si vážím každého zákazníka, který k nám zavítá.

Budeme rádi, pokud se u nás na e-shopu zastavíte a třeba něco pokoupíte.

Nebojte se nás oslovit – rádi poradíme, jsme tu pro vás 7 dní v týdnu

280469565_4916661535126167_4142876126843154467_n

Vaše Míša

fcb - kopie