O nás

 

O nás aneb jak to vše začalo a kde jsme dnes…         

       Jsem jen obyčejná ženská, se kterou se život nemazlil, ale vždy je nutné se výzvám a nepřízním osudu postavit čelem a vyrazit do boje.

     Na začátku všeho byla situace, kdy jsem se jako matka samoživitelka nemohla po mateřské vrátit do svého původního zaměstnání kvůli celodenní péči o mou autistickou dcerku, ale hrdost mi nedovolila být závislá pouze na dávkách od státu. Začala jsem podnikat s pouhými třemi tisíci korunami, za které jsem koupila svůj první žok se secondhand oblečením pro děti. Poctivě jsem vše prala, vyspravovala poškození a začala prodávat. Postupně jsem díky píli a snaze získala kontakty na dodavatele přímo z Anglie a moje zboží začalo být velmi žádané.

     Následoval velký krok a změna. Novou etapou mého podnikání byl přechod k prodeji nového licenčního dětského oblečení, kdy jsem oslovila přední evropské výrobce a začala prodávat pouze nové zboží.

     Od této chvíle to šlo vše již velmi rychle, založení e-shopu, nabídka velkoobchodního zásobování prodejen a nutnost zapojit do práce i další členy rodiny. Dnes zásobuji téměř 200 dalších subjektů a to již vyžaduje práci celého rodinného týmu.

     Na trhu působím od roku 2014 a každý další rok je pro mne výzvou k inovacím a k plnění nových cílů. Mou snahou je nabízet vám jen ten nejlepší výběr z produktů na evropském trhu, neustále rozšiřovat sortiment nabízeného zboží a v neposlední řadě udržet ve všech kategoriích nejnižší ceny na trhu. K tomuto mi napomáhají i vlastní velké sklady o rozloze více než 400m². Veškeré nabízené produkty pocházejí od předních evropských výrobců a splňují evropské normy.

     Co mi zůstalo od samého začátku je pokora, skromnost a to, že si vážím každého zákazníka, který k nám zavítá.

Budeme rádi, pokud se u nás na e-shopu zastavíte a třeba něco pokoupíte.

Nebojte se nás oslovit – rádi poradíme, jsme tu pro vás 7 dní v týdnu

280469565_4916661535126167_4142876126843154467_n

Vaše Míša

fcb - kopie

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení